Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Продажі продовжили

Продажі продовжили


Компанія Mitsubishi Motors продовжить продажу спортивного седана Lancer Evolution в США як мінімум до 2015 року. Раніше передбачалося , що випуск чотирьохдверного авто припиниться в 2014 році разом із закінченням життєвого циклу звичайного «Лансера».
«Принаймні , в США ми збираємося представити Lancer Evolution як автомобіль 2015 модельного року. Виробництво північноамериканської версії седана для наступного року почнеться вже в липні» , - повідомило керівництво компанії.
Mitsubishi Lancer Evolution 10 покоління був представлений в 2007 р. Він оснащується 2 - літровою «турбочетверкой» потужністю 295 к.с. Седан здатний набирати першу «сотню» за 6,3 секунди , а його максимальна швидкість складає 242 км / ч. Ціни на модель в США починаються від 34 995 тис. дол.
Раніше стало відомо , що японці залишать «Ево» без прямого спадкоємця. Імовірно , місце спортивного седана в модельному ряду Mitsubishi може зайняти гібридне купе з посадочною формулою 2 +2 , яке стане наступником моделі 3000GT . Воно може отримати силову установку з 1,1-літровим дизельним агрегатом потужністю близько 150 к.с.
За іншими даними , новинку оснастять комбінованої установкою на базі бензинового ДВС, сумарна віддача якого складе приблизно 500 к.с. Також не виключено , що в спорткарі застосують технології від електрокара MiEV Evolution II , який брав участь у змаганнях з підйому в гору Пайкс Пік .

Опубликовано: 31.05.2014 12:24

Продажи продлилиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia