Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Як правильно вибрати і купити б у авто

Як правильно вибрати і купити б у авто

Звичайно , таке авто не зрівняється з новенькою , блискучою машиною з салону , але значна різниця у вартості робить свою справу. Зрештою , якщо серйозно і відповідально підійти до вибору підтриманого транспортного засобу , то можна в Кишиневі купити б у авто і за гарною ціною і відмінної якості.

    
Якщо порівняти вартості покупки однієї і тієї ж машини середньої цінової категорії нового авто і б у з експлуатацією в 2-3 роки , то різниця в ціні складе тисяч 100 , а може і більше ( при ціні на новий авто - близько 600 тис. руб. ) . Також до плюсів покупки б у авто можна віднести , що не потрібно додаткових витрат на різні килимки , лиття , гуму та ін , на чому непогано заробляють автосалони. Однак є ризик наштовхнутися на бите авто .

    
Викуп аварійних автомобілів в Кишиневі , як в іншому і в інших містах - це дуже вигідна справа . Недобросовісні продавці купують биті авто , приводять їх у товарний « зовні » вигляд на «швидку руку» і продають новачкам і мало розбирається в машинах людям .

    
Найвірнішим способом , щоб не напоротися на машину після аварії є звернення і діагностика авто в технічному центрі , там фахівці зможуть однозначно відповісти на всі питання про стан машини . Але в принципі і простий автолюбитель , без будь-яких спеціальних знань і навичок зможе розпізнати явно бите авто . Головна умова - при огляді машина повинна бути обов'язково вимита , адже під пилом і брудом можуть ховатися дефекти , а також огляд необхідно проводити при хорошому денному природному або штучному освітленні. На що ж слід звернути увагу в першу чергу?

    
Ознаки машини після ремонту:

        
Зверніть увагу на лакофарбове покриття . Воно не повинно бути ідеальним і свіжопофарбовані . Якщо навіть авто експлуатувалося дуже акуратно , на ньому все рано повинні бути дрібні тріщини і подряпини , їх не уникнути.
        
Оцініть колір автомобіля , чи скрізь він однаковий , адже при фарбуванні окремих частин і деталей практично неможливо підібрати первісний відтінок.
        
Не повинно бути скрипів при закриванні / відкриванні дверей , багажника , капота. Ці процеси повинні відбуватися легко і без труднощів.
        
Особливу увагу приділіть кріпильних елементів машини , наскільки щільно закручені болти і шурупи. Якщо виникають сумніви , порівняйте з подібними деталями на іншій стороні машини.
        
Кузовні зазори також можуть видати битий автомобіль . Нормальна величина зазору на вітчизняному авто не більше товщини пальця , а на іномарці їх практично не повинно бути.

    
Купівля автомобіля - серйозне рішення , і перед його реалізацією необхідно оцінити всі плюси і мінуси. Підійшовши до цього питання серйозно , ви точно не залишитеся в програші.

Опубликовано: 04.06.2014 21:26

Как правильно выбрать и купить б у автоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia