Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Нові мотори від Doosan Infracore двигуна

Нові мотори від Doosan Infracore двигуна

Компанія Doosan Infracore двигуна повідомила про появу в лінійці своєї продукції трьох нових рядних дизельних двигунів D18 , D24 і D34 . Перший з них має три циліндри , два інших - чотири. Робочий об'єм моторів варіюється в діапазоні 1,8-3,4 л , потужність - від 50 до 100 к.с.

Головною « родзинкою» випущеної лінійки компактних дизелів є те , що для задоволення строгим екостандартам їх екообвязка не містить фільтр сажі DPF . Отже , усувається необхідність у постійній регенерації та обслуговуванні фільтра , скорочуються розміри моторів і складність їх компонування на техніку , знижується ймовірність потенційно негативного впливу та теплового пошкодження на паливну економічність.

Для відмови від використання фільтра ТЧ інженери Doosan розробили технологію згоряння палива з наднизьким виділенням частинок сажі або ULPC . Принципова схема наступна: паливно-повітряна суміш подається в камеру в декількох місцях , утворюючи кілька окремих зон горіння , що призводить до поліпшення ефективності згоряння і одночасно з цим зниження кількості утворюється сажі.

У результаті , за словами інженерів Doosan , рівень ТЧ в вихлопному потоці становить приблизно 1 / 6 від звичайного. Доповнюється екообвязка системою рециркуляції відпрацьованих газів ( EGR) , в якій на одних робочих діапазонах (обороти і крутний момент) завищені, а на інших , навпаки , занижені.


Опубликовано: 29.05.2014 19:17

Новые моторы от Doosan Infracore EngineВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia