Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Як вибрати сучасне житло?

Як вибрати сучасне житло?
У сучасному світі всі прагнуть назбирати коштів і придбати власне житло. Саме така мета була і у мене в свій час. Природно з такою відповідальною покупкою пов'язано і безліч побоювань, адже всі начулися про те, як неякісно будуються будинки і економляться матеріали, а потім страждають мешканці, як вкладаються гроші в будівництво, а в результаті проекти заморожуються на невизначений термін. Ну а для покупки житла з вторинного ринку мене занадто сильно турбувало те, що сучасні аферисти вміють підробляти документи і знають безліч способів обдурити покупця і забрати гроші. Довести потім свою правоту досить складно. Саме тому я зважився все ж довіритися здоровому глузду і купити житло від забудовника. Зараз вибір нових об'єктів нерухомості не настільки великий, тому довелося шукати щось максимально підходить під мої запити та побажання сім'ї.
Привернули увагу Ірпінські липки. Неможливо було не відзначити мої захоплення від цього комплексу. Тут не просто чисте повітря і прекрасна екологія для розвитку дітей, а й прекрасна розвинена інфраструктура. Забудовник передбачив все: дитячі майданчики, парковки, магазини, різноманітні зони для відпочинку і величезний асортимент для вибору житла. З коштами було не надто добре, тому довелося вибрати варіант квартири трохи скромніше, ніж передбачалося спочатку, але воно було того варте. Ідеальне місце для створення сім'ї, для того, щоб уже не мріяти про переїзд, розширення площі. Що також сподобалось: можливість домовитися про планування. Можна при необхідності відразу замовити перепланування і отримати її якісне оформлення. Власне почув про комплекс від друзів, а тепер живемо в сусідніх під'їздах. Якщо хто шукає дійсно комфортне і якісне житло за доступною ціною або в розстрочку, то приєднуйтесь. Ознайомитися з комплексом можна тут: http://zastroyschik.com.ua/lipki.
Сучасний жк Ірпінські липки дійсно став моїм новим будинком. Є місце для спільного відпочинку, але часто на вихідних все одно вибираємося на прогулянки в інші місця. Із сусідами часто влаштовуємо вечірні посиденьки. Якщо ви хочете отримати якісне житло і прекрасну екологію, то варто звернути увагу саме на цього забудовника. Моя сім'я задоволена вибором, а для мене це найважливіший показник. А те, що дітям є де розгулятися біля будинку - в сучасному світі дуже важливо, адже вони тільки й роблять, що не відходять від комп'ютера.
Опубликовано: 21.12.2013 21:06

Как выбрать современное жилье?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia