Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Дорогий недорогий кросовер

Дорогий недорогий кросовер

Тайванська компанія Luxgen, нарешті, стримала свої апетити і скинула ціни відразу на 10 тисяч доларів. Якщо раніше базовий передньопривідний кросовер Luxgen7 коштував у Росії близько 40 тисяч доларів, то тепер стартує з позначки в 990 тисяч рублів або, в перерахунку на наші гроші, 250 тисяч гривень. І тепер можна говорити про конкуренцію з Hyundai Santa Fe і чекати в Україні відчайдушних тайванців.
Про цю компанію розповідалося не раз, і кожна розповідь зводився до непомірно високих цін на їх продукцію. Тепер компанія вирішила прийти в себе і переглянути ціни. Великий всешляховик Luxgen7 2013 випуску подешевшав на 330 тисяч рублів (або 82 тисячі гривень) , причому знижка поширюється на всі модифікації автомобіля. Раніше Кросовер Luxgen7 позашляховик оцінювали в 40 тисяч доларів.
Терміни проведення акції не обмежуються. Базовий Luxgen7 в комплектації Comfort коштує тепер всього 990 тисяч рублів (250 тисяч гривень). Він оснащений 2,2-літровим мотором, п'ятиступінчастою механікою і переднім приводом. 100 км на годину тайванець набирає за 10,3 секунди. База обіцяє потужну мультимедіа-систему, клімат-контроль, пару подушок, електропривод п'ятої двері і обігрів передніх сидінь.
Середньорозмірні кросовери Luxgen7 збираються в Росії, тому журналісти вже протестували новинку і зійшлися в думці, що машина потребує доопрацювання. У майбутньому році лінійка Luxgen для Росії поповниться седаном Luxgen5 і більш компактним кросовером.

Опубликовано: 19.12.2013 18:29

Дорогой недорогой кроссоверВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia