Читай.net     
♦ Он и Она

До чого треба бути готовим одружуючись

До чого треба бути готовим одружуючись
Існують деякі стереотипи, які через час приводять нас до розчарування. Це стосується і подружнього життя, тому варто знати деякі міфи про заміжжя.
Любов до чоловіка не може залишатися безмежною. Ви зв'язуєте своє життя з людиною у якої є як достоїнства, так і недоліки. Тому іноді він вас дратуватиме, та і любити вас за те, що ви просто є у нього він зовсім не зобов'язаний. Як тільки ви усвідомлюєте цей факт, то ваші стосунки значно покращають, і ви відчуватимете щастя сімейного життя, навіть тоді, коли почуття перестали бити ключем.
Неймовірно важкими для пари випробуваннями стають перші два роки після народження дитини. Постійний недолік сну, граючі гормони, зміни в тілі і мисленні - усе це позначається на подружніх стосунках. Пригнічуйте в собі злість і роздратування, тренуйте терпіння і навчіться просити про допомогу. Головне уберегти теплі гармонійні стосунки зі своїм чоловіком, щоб дитина не стала причиною ваших з ним конфліктів.
Ніхто не гарантує регулярне бурхливе сексуальне життя, оскільки з роками фізичний потяг йде на спад. Потяг не знижується усвідомлено. Тому в стосунках треба культивувати такі почуття, як теплота, ніжність і пристрасть. Поцілунки, торкання, часті обійми, і невеликі сюрпризи допомагають зблизитися.
Секретом вашого сімейного щастя будуть щоденні сюрпризи. Уранішня записка, улюблений тортик просто так або радість на вашому обличчі, коли чоловік повертається з роботи, комплімент на адресу його улюбленої сорочки зроблять щасливим вашу другуполовинку.
Ви маєте завжди бути готовими для роботи над стосунками. Неприємні сімейні ситуації не можуть зникнути самі собою - їх треба виправляти спільними зусиллями. Без докорів і звинувачень, просто покажіть своїми прикладом, як повинні працювати стосунки.

Опубликовано: 15.08.2016 22:22

К чему нужно быть готовым вступая в бракВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia