Читай.net     
♦ Он и Она

Як перемогти власні ревнощі

Як перемогти власні ревнощі
За словами великого філософа, ревнощі є тією якістю характеру, яка близька до психологічного неуцтва по відношенню до себе, до оточення, а особливо до стосунків. Ревнощі - це наслідок нерозуміння людьми такого поняття, як любов. Коли людина сприймає любов, як монополію або деяку власність.
Проте, почуття ревнощів переживала практично кожна жінка. Але наскільки вона могла усвідомлювати, що це почуття здатне дуже сильно зашкодити її стосункам з коханою людиною? Основа ревнощів - це почуття власника. Тому тут не можна говорити про любов, оскільки замість ніжних почуттів і пристрасті ми готові дарувати коханій людині негатив - своє роздратування і недовіру. Чи варто говорити, що це мало кому сподобається.
Для того, щоб перемогти власні ревнощі спробуйте дослухатися до порад експертів.
По-перше, визнайте, що ревнощі є для вас проблемою. Як тільки ви зрозумієте, що перетворюєтеся на власника в стосунках, вимагаєте від інших прояви уваги до власної персони, так, ви робите перший крок назустріч боротьбі з цим недоліком.
Вам доведеться навчитися віддавати. Не чекайте від оточення чого-небудь, просто візьміть перед собою відповідальність за свою долю.
Почніть отримувати задоволення від того, що маєте в розпорядженні. Особливо це стосується тих жінок, які вже у шлюбі. Замість того, щоб злитися на свого чоловіка і пиляти його без кінця, просто почніть радіти тому, що він повертається додому саме до вас.
Відпустіть того, кого ви так любите. Якщо він ваш, то обов'язково повернеться, а якщо він не прагне повернутися до вас, то він ніколи не був вашим.
Любов будується на глибоких почуттях, а не на примітивному власництві.

Опубликовано: 02.08.2016 21:49

Как победить собственную ревностьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia