Читай.net     
♦ Он и Она

Основні помилки чоловіків під час сексу

Основні помилки чоловіків під час сексу

Якщо ви прагнете зробити приємно не тільки собі, а й другої половинки, то краще врахувати найпоширеніші чоловічі помилки, які роблять кожен день під час сексу. У ліжку хочеться ураган, а виходить далеко не завжди так добре.

Для початку не варто ігнорувати прелюдію. Хочеться швидше досягти мети, це для партнерки може бути не дуже приємним. На прелюдію фахівці радять виділяти півгодини. Також не варто боятися нових прийомів, поз і розваг. Вам не повинно бути нудно з партнеркою, тому спробувати щось нове варто. Партнерка намагається урізноманітнити ваше дозвілля, а ви побоюєтеся чогось або боїтеся.

Не варто надмірно бути впевненим в собі і своїх силах. Часом ви можете зустріти дуже кумедні рекомендації, але не всі їх варто приймати всерйоз. Все ж знаходите спільну мову з партнеркою і погоджуйте дії з нею. Все може дуже сильно залежати від настрою і фази циклу.

Не варто занадто сильно довіряти порно. У них можуть показати дивовижні речі, але не кожна ризикне таке пробувати, та й чи варто? Ви можете почерпнути щось для своїх ігор, але не більше. Не варто змушувати відповідати вашому віртуальному ідеалу у дорослих фільмах. Дівчина теж може пред'явити вам претензії.

Акробатичні трюки далеко не кожен може собі дозволити. Якщо підготовка дозволяє, то чому б і ні, але в іншому випадку навіть не намагайтеся. Тут важливо пам'ятати, що секс не варто перетворювати в уявлення. Все повинно бути ніжно і сексуально. Ваш хороший фізичний стан дівчина оцінить і так.

Опубликовано: 18.09.2016 00:00

Основные ошибки мужчин во время сексаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia