Читай.net     
♦ Спорт

У скільки оцінили футболіста Ярмоленко

У скільки оцінили футболіста Ярмоленко

Не виключено, що вже найближчим часом відбудеться підписання контракту про трансфер гравця київського «Динамо», хавбека Андрія Ярмоленко. Придбанням займається італійський футбольний клуб "Рома". На сьогоднішній день італійці оцінюють українського гравця в 30 млн євро, 5 тисяч з яких - це різні бонусні пропозиції. 

У разі підписання всіх документів, такий трансферний договір увійде в список рекордів для столичного клубу, оскільки обумовлена ​​сума перевищує трансферне пропозицію за українського футболіста Андрія Шевченка, яка була підписана з ФК «Мілан» в 1999 році. 18 років тому перехід Шевченка обійшовся «Мілану» в 25 млн. Доларів.

У нових потенційних роботодавців Андрій Ярмоленко запросив заробітну плату в 3 мільйони євро. Як передає друковане видання «Corriere dello sport», не виключено, що «Ромі» доведеться домовлятися з власниками українського клубу про розстрочення. Інформація про те, що незабаром атакуючого півзахисника київського Динамо і збірної України Андрія Ярмоленка в Рому не сходить зі сторінок італійських таблоїдів. У журналістів Італії склалася думка, що спортивному директору Волкову Рамону Мончі бачиться, що український футболіст - це ідеальна альтернативна заміна гравця Сассуоло Грегуара Дефреля.

Італія пропонує Україні виплати за Ярмоленко в розстрочку на 3 роки, якщо столичний клуб влаштує така пропозиція, то підписи на документах будуть поставлені вже в найближчі дні. В даний час залишається тільки чекати, чи відбудеться підписання футбольного договору на рекордну суму.

Опубликовано: 07.07.2017 23:53

Во сколько оценили футболиста ЯрмоленкоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia