Читай.net     
♦ Спорт

Українки заявили про себе на ЧЄ U20

Українки заявили про себе на ЧЄ U20
У липні 2017 року олімпійський стадіон імені Карло Дзеккіні, Гроссето, Італія став центром 24-ого чемпіонату Європи U20, куди приїхали показати свою майстерність кращі легкоатлети. Починаючи з 20 липня, три дня проходили змагання юніорів, які народилися в 1998-1999 роках, за право стати володарями 44 комплекти медалей. Результати дуже порадували українських спортсменів, тренерів та вболівальників. Спортсменкам вітчизняної збірної вдалося показати себе з кращого боку і продемонструвати найвищі результати, зафіксовані з дня першої поїздки українських спортсменів на чемпіонат ЕвропиU20.

На цьому чемпіонаті українська збірна здобула бронзу. Згідно з інформацією, яку надала прес-служба Федерації легкої атлетики України, спортсмени були відмінно підготовлені і налаштовані на перемогу. Вісім років тому у легкоатлетів української команди було 5 бронзових медалей. Поточний рік став для збірної моментом завоювання шести бронзових медалей. Також, порадували результатом українські спортсменки естафетної команди, перемігши в Чемпіонаті Європи U20 з легкої атлетики.

До фіналу легкоатлеткам ІваннеАврамчук, Джойс Коба, Ірині Марчак і Анастасії Бризгіної вдалося зафіксувати юніорський рекорд України і продемонструвати найкращий результат світового топ-листа в сезоні серед співвітчизників. 2017 рік для легкоатлетів України виявився результативним: на початку літа спортсмени здобули перемогу в міжнародних змаганнях, які проходили в Фінляндії, завоювавши медалі в бігу на 100 м з бар'єрами, в бігу на 800 м, в стрибках з жердиною, в стрибках в довжину, а також, в змаганнях з потрійного стрибка.

Опубликовано: 31.07.2017 17:58

Украинки заявили о себе на ЧЕ U20Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia