Читай.net     
♦ Спорт

McLaren робить все можливе заради Алонсо

McLaren робить все можливе заради Алонсо
Заради того, щоб Фернандо Алонсо, залишився гонщиком болідів McLaren, команда готова відмовитися від установки для своїх автомобілів двигунів японського виробника «Honda». В даний час немає офіційного підтвердження намірів компанії, але вже з'явилася інформація про те, що в планах британського автовиробника почати співпрацю з німецьким Merсedes. Керівництво McLaren просто шаленіли від того, що японські мотори болідів постійно виходять з ладу і гонщики змушені сходити з дистанції.Пілоти, також, постійно скаржаться керівництву, що такі виступи значно псують їх послужний список, а брати участь у свідомо програшних заїздах їм не цікаво.

Раніше, до переходу в команду McLaren, пілот популярної міжнародної гонки «Формула-1» Фернандо Алонсо був постійно на п'єдесталі, на першому місці, а тепер, навіть, часто не може фінішувати на такому боліді. Проблема назріла настільки серйозна, що McLaren не пошкодує 78 мільйонів американських доларів на користь компанії «Honda» за погашення штрафів, передбачених у контракті за його дострокове розірвання.Керівництво сподівається, що така позиція змусить Алонсо передумати йти з команди, випробувавши боліди з двигунами німецької якості.

Згідно невтішної статистики останніх заїздів, через неякісної роботи японських моторів, команда McLaren «пасе задніх» серед учасників гонки «Формула-1» - їм не вдалося набрати жодного очка. У канадському заїзді, коли Алонсо не вистачило 2 кола до фінішу, через неполадки з двигуном, іспанець, навіть, відмовився від коментарів, зазначивши, що у команди проблеми.

Опубликовано: 19.06.2017 23:31

McLaren делает все возможное ради АлонсоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia