Читай.net     
♦ Спорт

Зірки жіночого футболу

Зірки жіночого футболу
Зараз в Канаді проходить чемпіонат світу серед жіночих команд по футболу. Найяскравіші гравці цих команд стануть претендентками на звання самого кращого.
Канадська футболістка Ерін Маклеод почала свою спортивну кар'єру в 2002 році. На її рахунку три чемпіонати світу і бронзова медаль, яку вона виграла на Олімпіаді в 2012 році. Її команда розраховує на її якості сильного лідера, реакцію і досвід, завдяки яким вони зможуть перемогти у себе удома.
Австралійка Стефані Катлі не дивлячись на свою молодість довела, що може показати яскраву гру. Ця перспективна футболістка добре показала себе в обороні у збірній Австралії. Її потужний удар з лівої ноги і непоступливість під час боротьби принесли велику кількість позитивних відгуків. Це її перший світовий чемпіонат.
Невід'ємна частина японської збірної Нахомі Кавасумі до кінця боротиметься за свою команду, щоб вивести її на п'єдестал чемпіонів. Варто відмітити, що саме японська збірна стала першій серед команд Азії, яка стала однією з найсильніших в світі.
Іспанський жіночий футбол не може існувати без участі Вероніки Бокете. Історичною подією для її країни був момент, коли вона як перша іспанка стала переможницею Ліги чемпіонів серед жінок. Вероніка сподівається на успішну гру в Канаді. Її відмітною характеристикою є прекрасна швидкість і дріблінг. Для своїх прихильників Вероніка видала автобіографію, яка вийшла два роки тому.
Французи назвали її Зіданом в спідниці, що говорить про прекрасні спортивні якості. Луїза Несиб схожа на легенду французького футболу наявністю алжірських коренів і народженням в Марселі. Її володіння м'ячем, відмінна техніка і спостережливість на полі зробили з неї найбільш технічну футболістку у світі. Тому Несиб вважають ключовим гравцем для збірної Франції.

Опубликовано: 10.06.2015 21:57

Звезды женского футболаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: