Читай.net     
♦ Спорт

Ребров змінив команду київського "Динамо"

Ребров змінив команду київського
У захисника київського "Динамо" Олександра Драговича є своя думка відносно тренерського успіху Сергія Реброва і роботи колишнього тренера Олега Блохіна.
Гравець австрійської збірної і теперішній динамівець Драгович повідомив, що кияни прагнули усіма силами виграти цей чемпіонат України. На рахунку його команди не було ні єдиного програшного матчу в останньому сезоні. А досягти подібного результату, за його словами, вдається не кожному футбольному клубу Європи. Тому київське Динамо показало відмінний рівень.
Основним завданням динамівців було показати ідеальну гру цього сезону і стати в другий раз чемпіоном країни, заявив Драгович. І вони добилися бажаного. Хоча були і невдачі. Приміром, матч з Фіорентиною. Тоді італійці не дали пройти далі за чверть фіналу Ліги. І це була не занадто хороша гра, вважає Олександр.
Далі Драгович розповів, як йому було нелегко після того, як він перейшов зі швейцарської команди. Треба було учити російську мову і звикати до абсолютно іншого менталітету людей. Після тримісячних мовних курсів стало набагато простіше, тому він вже може самостійно ходити за покупками або в кафе.
У своєму інтерв'ю Драгович відмовився критикувати роботу Блохіна. Проте він признався, що після того, як тренером команди став Ребров, грати хлопці стали краще. І такі позитивні зміни Драгович відносить до того, що Ребров є тренером нового покоління. А Блохін, хоч і легенда, але діяв згідно із застарілими методиками.
Також він відмітив темперамент Рауля Ріанчо, який примушує викладатися динамівців на тренуваннях на всі сто. І будучи помічником головного тренера, Рауль відмінно спрацювався з Ребровим.

Опубликовано: 08.06.2015 22:34

Ребров изменил команду киевского «Динамо»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: