Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Бекхеми переїжджають в село

Бекхеми переїжджають в село
Девід і Вікторія Бекхем вирішили змінити свої шикарні апартаменти в Лондоні на сільське житло, яке проте, коштує п'ять мільйонів фунтів стерлінгів.
Варто відмітити, що нове житло Бекхемів розташоване в графстві Оксфордшир поряд з готелем, в якому полюбляє зупинятися принц Гаррі, а також прем'єр Великобританії Девід Кемерон. Цікаво, що сільське житло зіркової пари переобладнуване з трьох сараїв, які сполучені між собою. А на прилеглій до них території є майданчик для крокету, яблуневий сад ігараж.
У Бекхемів є апартаменти в Лондоні, які були готові до їх переїзду з Америки влітку минулого року. Цей великий лондонський особняк подружжя придбалоще в 2013 році, він обійшовся їм в 52 мільйони доларів. І впродовж усього часу там йшла реконструкція, на яку було витрачено ще близько восьми мільйонів доларів.
Лондонський особняк має п'ять поверхів, в нім є шість спалень, спеціально обладнані кімнати для манікюру, домашній кінотеатр, вбиральня для величезної взуттєвої колекції Вікторії, басейн, винний льох і простора ігрова кімната длядітей.
Життя в Лос-Анджелесі не пішло на користь стосункам сімейства Бекхемів. Постійна зайнятість і втомленість Вікторії стали причиною частих сварок подружжя. Проте вони знайшли вихід з ситуації, що створилася, вирішивши покинути Америку і перехать чимдалі в Лондон. Тут у Вікторії з'явилося більше часу, щоб бути удома з дітьми. Тому, переїжджаючи у Британію, зіркова пара сподівалася на тихе і щасливе життя. Проте, лондонський будинок здався затісним для великого сімейства Бекхемів - доки у них четверо дітей, і вони вирішили змінити свої лондонські апартаменти на житло в сільськіймісцевості.

Опубликовано: 10.01.2017 22:46

Бекхэмы переезжают в деревнюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia