Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Королева Великобританії відмічає унікальний ювілей

Королева Великобританії відмічає унікальний ювілей
6 лютого Королева Великобританії Єлизавета ІІ відмічає "сапфіровий" ювілей свого перебування на троні. Для самої ж Британії 65 років правління монарха є рекордними.
За повідомленнями інсайдерів, Єлизавета ІІ вирішила провести цей знаменний день без всякої метушні, присвятивши його спогадам про свого батька, оскільки саме в день його смерті вона стала королевою.
Проте, в Грін-парку на честь знаменної події буде відданий урочистий салют, а також виступить оркестр Королівської артилерії. По парку повинні проїхати 89 коней, візши гармати часів першої світової війни. Після чого в лондонському Тауері прозвучить артилерійський салют. Проте ніяких додаткових святкувань заплановано нене було.
Королівським монетним двором Великобританії на честь 65-річного правління Єлизавети II були випущені колекційні монети різної гідності. Найдорожчою монетою є монета в 1000 фунтів стерлінгів - її можна придбати майже за п'ятдесят тисяч фунтів. Дизайн монети із зображенням королівського герба був схвалений особисто самою королевою.
Церемонія коронації Єлизавети II відбулася 2 червня 1953 року, проте фактично королевою вона була визнана роком раніше - 2 лютого, в день смерті її батька короля Георга VI.
Раніше стало відомо, що сини принцеси Діани збираються в її честь встановити пам'ятник. Скульптура, що зображує леді Ді в повний зріст, буде встановлена в Кенсінгтонському палаці і буде вільна для відвідування. Цим принц Уільям і принц Гаррі мають намір ушанувати пам'ять своєї матері, яка загинула в автокатастрофі двадцять років тому.

Опубликовано: 06.02.2017 23:06

Королева Великобритании отмечает уникальный юбилейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia