Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Дочка актриси Гришаєва зазначила повне повноліття

Дочка актриси Гришаєва зазначила повне повноліття
Популярна актриса театру, кіно телебачення, пародистка, телеведуча і співачка Нонна Гришаєва, уроджена одеситка, яку люблять на екрані мільйони глядачів у багатьох країнах пострадянського простору, дуже рідко з'являється в журналістських скандальних хроніках або в соціальних мережах. Небажання Нонни афішувати своє життя поза зйомками, виставляючи численні фотографії, як робить більшість її колег по цеху, зовсім не відбивається негативно на її популярності. Таємниці свого особистого життя і потаємні моменти вона, як правило, залишає для найближчих.

Така позиція пояснює необізнаність широкої публіки з її дітьми, однак, на днях, в сім'ї «зоряної» матусі відбулася знаменна подія: старшої дочки актриси виповнився 21 рік - повний наступ повноліття. Нонна виставила на своїй сторінці в Інстаграм фотографію спільно з іменинницею, доповнивши її вітальним постом. Шанувальники побачили якою красунею виросла її первісток, і в черговий раз відзначили квітучий вигляд і не по роках молоду привабливу зовнішність самої Нонни Гришаєва. Ця запис в мікроблозі актриси знайшла відгуки величезного числа користувачів, які, також, приєдналися до поздоровлень.

Для тих, хто не знав або забув, слід нагадати коротку довідку про те, що дочка Анастасія народилася у Нонни і актора і музиканта Антона Дёрова в 1996 році. Через сім років пара розлучилася. В даний час у актриси все відмінно в сімейному гніздечку: офіційний чоловік - відомий актор Олександр Нестеров, син Ілля 2006 року народження і прекрасна Анастасія - дочка від першого шлюбу.

Опубликовано: 01.07.2017 22:19

Дочь актрисы Гришаевой отметила полное совершеннолетиеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia