Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Кіномани зустрічають "Гру престолів"

Кіномани зустрічають
Ось-ось і мільярди очей прилипнуть до блакитних екранів в нетерпінні дізнатися, як же будуть розвиватися події культової екранізованій саги від телекомпанії HBO "Ігри престолів". Уже в мережі можна ознайомитися з трейлером 7 сезону, який, за чутками, має стати завершальним. Лондон серйозно підготувався до перегляду: місто наповнили фанати в жахливих костюмах «білих ходоків», а бари, кафе і ресторани готові до тематичних фан-вечірок. У столиці США очікується відкриття поп-ап бару, де все зроблено в дусі «Ігри престолів».

До захоплюються серіалом «Гра престолів» з величезною увагою ставляться, навіть, службовці лондонського метро, ​​намагаючись роз'яснювати всі незрозумілі питання, особливо що стосуються назв станцій: зупинки перевели на рідну мову Ходорів, одного з ключових героїв. Відомо, що сьомий сезон містить всього 7 серій. Оскільки екранізовані всі ключові сцени з книг Джорджа Мартіна, над сценарієм сезону довелося плідно попрацювати і режисерам, і сценаристам, і самому автору, який надав чернетки ще не виданих романів.

Це є ще більшою інтригою, адже історії не відомі жодному читачеві. Автори проекту обіцяють, що сюжетна лінія, як завжди закручена, постійно тримає в напрузі телеглядача. У серіалі з'явиться одна з голлівудських «зірок», що підніме рейтинг актора і серіалу ще вище. Неймовірна популярність серіалу позитивним чином позначилася на ісполнітеляхосновних ролей - вони дочекалися підвищення заробітної плати на 200 000 доларів за епізод до 500 000 доларів, що трапилося в перший Разза 7 років зйомок.
Опубликовано: 24.07.2017 20:17

Киноманы встречают "Игру престолов"Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia