Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Український продюсер вилаяв міністра культури Кириленка

Український продюсер вилаяв міністра культури Кириленка
Відомий український продюсер Юрій Фалеса розкритикував міністра культури України В'ячеслава Кириленка за його програму "Мінкультури" і докорив відомого в країні шоумена, співака і композитора Олега Скрипку у своїй некомпетентності.
Такими висловлюваннями Юрій Фалеса поділився з передплатниками на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук". Так, він колись прокоментував кліп Ганни Лорак "Мальвы" і її поїздки в Росію за нагородами. Тепер продюсера обурила нова, ініційована міністерством культури України передача, в якій міністр В'ячеслав Кириленко запрошує у гості відомих в країні діячів культури і шоу-бизнеса для обговорення їх творчості.
Після перегляду такої телепередачі, Юрій Фалеса не забув докорити міністрові і його запрошеному гостю Олегу Скрипку в їх некомпетентності, а також був дуже обурений їх дилетантською поведінкою в ефірі.
Також нагадаємо, що раніше міністерство культури України ініціювало створення переліку російських артистів, які створюють загрозу національної безпеки країни. Список обіцяють оприлюднити вже 3 серпня на офіційному сайті відомства. Вже відомо, що до цього списку увійдуть 117 російських артистів.
Служба безпеки України проводить розслідування і готує зібрані матеріали для подання до суду, рішення якого стане вагомою основою для включення їх в цей перелік. Про це розповів заступник міністра культури, керівник апарату Юрій Зубко.
Також чиновник відмітив, що такий список був складений на підставі Закону "Про внесення змін до деякого закони України відносно захисту інформаційного телепростору України».

Опубликовано: 16.07.2015 21:31

Украинский продюсер выругал министра культуры КириленкоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia