Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

На місці загибелі Андрія Кузьменко встановлений пам'ятний знак

На місці загибелі Андрія Кузьменко встановлений пам'ятний знак
В суботу 11 липня біля села Лозоватка під Кривим Ріг, де загинув український музикант Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябин), був відкритий пам'ятний знак, повідомляє Радіо Свобода.
У цьому заході відкриття участь взяли рідні і близькі співака: його батько, дружина, дочка, прихильники творчості, священики.
Встановлений пам'ятний знак зроблений з граніту заввишки в два метри, який завершується хрестом, був виготовлений на засоби, зібрані українською громадськістю. На пам'ятнику висічені слова молитви "Отче наш" і рядки з пісні Кузьми, які багато хто рахує пророчественными "Пусти мене".
Під час церемонії відкриття священики відслужили молебень за упокой душ усіх загиблих на цьому місці і освятили пам'ятний знак.
Цього ж дня, увечері в місті Кривої ріг прихильники творчості Кузьми Скрябина організували відеоперегляд концерту пам'яті співака "Заспіваємо так, щоб було чутно на небі", який відбувся в травні в місті Львів.
Нагадаємо, що відомий український співак, шоу-мін, ведучий, волонтер, актор і активний громадський діяч країни Андрій Кузьменко загинув в страшному ДТП 2 лютого 2015 року. Під Кривим Ріг його позашляховик зіткнувся з вантажівкою, музикант помер на місці.
Андрія відспівували 5 лютого 2015 року в Преображенской церкви Львова. Поховали музиканта в сімейному склепі на кладовищі у Брюховичах.
20 травня в Київському палаці спорту в Києві і 21 червня на Арені Львів було проведено концерт пам'яті Скрябина. Разом з музикантами групи Скрябин виконували пісні Кузьменка такі відомі співаки і групи України як Святослав Вакарчук, Руслана, Тик, Арсен Мирзоян, Марія Бурмака, Дзидзьо і інші.

Опубликовано: 14.07.2015 23:59

На месте гибели Андрея Кузьменко установлен памятный знакВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia