Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Професійні підказки для мандрівників

Професійні підказки для мандрівників
Вирушаючи в подорож, кожен хоче побачити побільше цікавого, комфортно відпочити, смачно і здорово харчуватися, при цьому, не переплачуючи за ті позиції, на яких можна заощадити. Якщо в плані туризму і подорожей досвіду ще недостатньо, то величезною підтримкою стануть віртуальні підказки. Мова йде про спеціальні сайтах, які детально розповідають про всі нюанси того чи іншого сервісу, про специфіку кожного регіону або країни.

У мережі інтернет можна отримати інформацію, вже зібрану на одному порталі, про економних автобусних і авіаперевезеннях, місцях для проживання і харчування, Вибірка певних сайтів зроблена досвідченими туристами не в цілях реклами того чи іншого сервісу, а грунтуючись на аналіз якості, вартості та доступності. Наприклад, недорого дістатися в будь-який куточок планети допоможе автоперевізник "Busfor", оскільки найбільш економним варіантом подорожей вважаються автобусні тури або індивідуальні квитки. Цей ресурс самостійно підшукує квитки на задані в параметрах пошуку дати і напрямки, потім пропонує найбільш оптимальні варіанти.

Чи не переплачувати туристичним операторам допоможе стартап «Trip My Dream», який всього за рік існування отримав визнання кращого туристичного стартапу в світі і отримав інвестицій на 500 тисяч доларів. На сайті вказуються дати передбачуваної поїздки, бюджет і переваги. В результаті, користувач отримує потрібну інформацію і просто в кілька кліків формує для себе повноцінний тур з заброньованим готелем, доставкою, трансфером і іншими необхідними послугами. Така подорож вийде набагато дешевше, ніж замовлення у туроператора.

Опубликовано: 19.07.2017 21:24

Профессиональные подсказки для путешественниковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia