Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Чорногорія стане доступнішим для українських громадян

Чорногорія стане доступнішим для українських громадян
Для українців, які нудьгують за південним берегом Криму, але не мають наміру відпочивати там поки на півострові панують окупанти, а також для тих, хто розглядають закордон, як варіант проведення літніх відпусток, варто звернути увагу на Чорногорію. Туроператори і мандрівники відзначають, що кліматична зона і ландшафт цієї країни дуже схожі з ПБК, де можна зупинитися як в приватному секторі, так і в готелях категорії преміум.

Вітчизняні та зарубіжні туристичні оператори прогнозують значне скорочення потоку російських громадян на курорти Чорногорії, що є відмінною новиною для українців - це балканську державу знизить ціни для наших співвітчизників, щоб не втратити прибуток і зовсім. Це викликано інформацією, яку поширює Ростуризм серед громадян Російської Федерації про ймовірність провокацій і загрозливих діях з боку влади Чорногорії. Кремль не змінив собі, продовжуючи процес чорного піару - налаштовує свій народ проти всіх, «розкриваючи ворогів» там, де їх немає, відгороджуючись «залізної стіною інформаційного завіси».

Основною причиною охолодження відносин між країнами став конфлікт в політичній сфері. Як би там не було, з'ясуванням відносин нехай займаються політики, а мандрівники нехай оббирають валізи - цього літа можна чудово відпочити в чудовій Чорногорії, насолодитися чудовими пейзажами моря, пляжів, гір, доглянутих міст за зниженими цінами, що дозволить значно заощадити гроші або продовжити незабутній відпочинок в цій дружелюбно налаштованою до України країні.

Опубликовано: 27.06.2017 23:47

Черногория станет доступнее для украинских гражданВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: