Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Сідней - найпривабливіше місто Австралії

Сідней - найпривабливіше місто Австралії
Сідней вважається одним з самих привабливих для іноземних туристів містом у світі. Тут можна проводити час на спекотливих пляжах із золотими пісками, кататися на прекрасних яхтах або відкривати для себе це місто через захоплюючі екскурсії.
У діловій частині міста розташований найдревніший монетний двір. Старогрецький дизайн цієї старої споруди вражає красою і величністю. Також варто відвідати армійську фортецюФорт-Денисон.
Подорож у Блакитні гори подарує незабутнє задоволення від мальовничого виду цього унікального місця. Тут можна побачити і рідкісні види дерев, екзотичних птахів і звірів. Ви будете зачаровані красою Блакитних гір, які оточені чистим і збадьорюючим повітрям.
Найпопулярніше місце в Сіднеї, яке вважається його візитною карткою, це Оперний театр. Архітектурний шедевр, який схожий на фрегат з білосніжними вітрилами, притягує погляд і у вас вмить виникає бажання заглянути всередину цієї прекрасної споруди.
У Сіднеї є також і прекрасний міст Харбор-брідж. Його розмітка дозволяє усім бажаючим не лише проїхатися на автомобілі або велосипеді, але і вчинити пішу прогулянку. Цей міст знаменитий своєю унікальною висотою, а також шикарним видом який виходить на місто.
Також варто згадати і Сіднейську вишку, яка має запаморочливу висоту. Вишка прикрашена оглядовим майданчиком і рестораном. За сорок секунд на її вершину можна піднятися на одному з трьох швидкісних ліфтів. Там в затишному ресторанчику можна влаштувати романтичну вечерю або просто провести часз друзями.

Опубликовано: 20.05.2016 22:35

Сидней – самый привлекательный город АвстралииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia