Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Як здолати страх перед польотом

Як здолати страх перед польотом
Деякі з нас не люблять і бояться літати літаками і тим самим відмовляються від мрії побувати в далеких країнах. Проте, існує цілий ряд порад, які можуть допомогти здолати цей страх і відчути себе комфортно під час авіаперельоту.
Передусім, одяг під час вашої подорожі має бути зручним, оскільки треба буде нести валізу, проходити перевірку на безпеку і митний контроль, а якщо знадобиться, то і підніматися по трапу. При тривалих перельотах обтягуючу сукню або вузькі джинси також не варто надівати. У салоні літака найчастіше холодно, так що прихопите з собою що-небудь тепле з одягу. Також і взуття не повинне перетягувати ногу абожати.
Перед вильотом бажано зареєструватися заздалегідь. А якщо рейс затримується на декілька годин, то не варто сильно переживати. Навіть якщо ви прибудете в пункт призначення із запізненням, все ж під час очікування перевізник про вас потурбується, і про комфорт, і про харчування.
Коли пакуєте свою валізу будьте уважними. У зоні вашого доступу мають бути усі необхідні речі. У багаж не здаються ліки, документи, гаджети, ключі і будь-які цінні речі. Якщо ви переживаєте за те, що ваша валіза може ушкодитися або забруднитися, то купите для неїчохол.
Потурбуйтеся про те, щоб місце на якому ви летітимете, було зручним для вас. Деякі вважають за краще сидіти поряд з ілюмінатором із-за видів, що відкриваються, і хорошого освітлення. Деяким подобається сидіти у проходу, оскільки там більше свободи руху. Так що в час он-лайн реєстрації можна забронювати місце заздалегідь.

Опубликовано: 18.05.2016 23:25

Как преодолеть страх перед полетомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia