Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Отримати інформацію для поїздки по Україні стане простіш

Отримати інформацію для поїздки по Україні стане простіш
Тепер щоб спланувати бажану поїздку по Україні можна буде звернутися на Tripadvisor, оскільки українська версія цього сайту незабаром буде запущена. У Лондоні завершилися переговори, і була досягнута угода з цього питання. Тому на дверях готелів, ресторанів і хостелів можна буде побачити знаменитий символ у вигляді невсипущої сови.
Українські мандрівники, а також зарубіжні гості нашої країни зможуть знайти об'єктивні відгуки, корисні поради і необхідну інформацію. Все, що треба знати про пам'ятки і туристичні об'єкти розповість популярний у всьому світі сайт. При цьому орієнтація основних інструментів Tripadvisor буде спрямована на інтеграцію в національний портал. Тому щорічно складатиметься незалежний рейтинг, а його переможців чекатимуть нагороди.
Для отел'єрів і рестораторів організовуватимуться освітні семінари, де вони пройдуть навчання і зможуть отримати для себе практичну користь, що дозволить їм збільшити кількість продажів. Варто відмітити, що одесити вже мають деякий досвід в співпраці з цим знаменитим інтернет-ресурсом. Як стало відомо, асоціацією "Туризм Одеси" було підписано угода з Tripadvisor ще три роки тому. І тепер щороку у кінці вересня готелі і ресторани, які потрапили в топ-десятку, отримують нагороди відповідно до складеного рейтингу.
Зручність і цінність від користування цього інтернет-ресурсу полягає в тому, що тут кожну хвилину з'являється близько вісімдесяти публікацій з актуальною інформацією. Тому, ознайомившись з нею можна приймати рішення, грунтовані на безлічі незалежних даних.

Опубликовано: 12.11.2015 22:01

Получить информацию для поездки по Украине станет прощеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia