Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Котор оголошений кращим містом для любителів подорожей

Котор оголошений кращим містом для любителів подорожей
В списку одного з авторитетних путівників самим кращим містом названий Котор. Це місто з усіх боків затиснуте скелями, тому якщо тут проводити фотографування в кадр обов'язково потрапить прямовисна скеля. Древні міські стіни захищають Которску затоку. Колорит міста складають його жителі, які люблять пити в невеликих кафе міцну каву, вважають за краще постояти в черзі за булкою свіжого хліба, а у місцевих шевців завжди є робота. Щоб перейнятися особливостями місцевого життя загубіться в лабіринтах вуличок і провулків, які сполучають старовинні храми і площі.
Якщо вірити путівнику, то тут не варто відвідувати ресторани, а замість них вирушайте на місцевий ринок і відвідайте невеликі магазинчики. Тут вас чекає відмінний сир з горіхами, ароматний мед і величезні порції чудової шинки. Далі, слідуючи порадам, вирушайте у винні куточки, де привітні місцеві жителі порекомендують шедеври з алкогольного асортименту. Котор багато туристів називають мініатюрною копією Дубровника, проте це порівняння не можна назвати правильним. Оскільки хорватський курорт завжди готовий прийняти відвідувачів, які прибувають на круїзних лайнерах. А ось тут морські мандрівники не завжди роблять позитивний вплив. Проте, їх число з кожним роком росте завдяки незвичайному сапфіровому кольору води у затоці.
Варто відмітити, що лідерами в списку кращих міст путівник відмітив Дублін в Ірландії, Манчестер у Британії, Фрімантл в Австралії, Мумбаі в Індії і Роттердам в Нідерландах.

Опубликовано: 03.11.2015 16:33

Котор объявлен лучшим городом для любителей путешествийВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia