Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Австрії гірськолижників каратимуть

У Австрії гірськолижників каратимуть

Поточний сезон для австрійських гірськолижних курортів відкрився збільшенням кількості зіткнень шанувальників зимового екстриму. І після подібних випадків один з потерпілих або учасників зіткнення негайно покидає місце події. Такий сумний стан справ дуже стурбував вартових порядку, і вони прийшли до висновку, що в терміновому порядку для них варто вводити додаткові заходи покарання.
Відтепер для "дезертирів", які утечуть з місця зіткнення, вводяться нові правила. Вони кваліфікуватимуться на рівні злочинця, який утік з місця події. Частенько причини зіткнень гірськолижників криються в тому, що деякі прихильники зимових видів спорту вибирають не той маршрут руху. І справа тут не в поганій підготовці або недостатньо набутих навичках.
Згідно з деякою статистикою, найбільша кількість таких аварій на гірськолижному спуску доводиться на зіткнення лижників з сноубордистами. Очевидно, тому, хто володіє одним видом зимового спорту досить складно розібратися в особливостях руху людини, яка користується іншим видом "транспорту" на снігу.
Поки ще не з'ясували, у кого більш високі показники по кількості втечі з місця події - у гірськолижників або ж у любителів сноуборду. Проте, врізатися в людину на великій швидкості і покинути місце зіткнення, не зробивши при цьому допомоги, а також не залишивши своїх контактних даних, - явно вчинок, який заслуговує осуд.

Опубликовано: 29.10.2015 22:44

В Австрии горнолыжников будут наказыватьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia