Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Великобританії почалася боротьба з магазинами "дьюті фрі"

У Великобританії почалася боротьба з магазинами
За повідомленням британської преси, у Великобританії пасажири аеропортів по-справжньому бунтують проти так званих магазинів "дьюті фрі" або безмитної торгівлі. Покупці в масовому порядку стали відмовлятися пред'являти свої посадочні талони на касах. Все розпочалося з опублікованих результатів журналістського розслідування в ході, якого з'ясувалося, що насправді пасажири зовсім не економлять на покупках в цих магазинах. І їх свідомо вводять в оману.
Завжди вважалося, що купівля в магазинах безмитної торгівлі дуже вигідна, оскільки у вартість товару не включаються деякі акцизи і мита. На самій же справі магазини заробляють на цьому чималі гроші, відмовляючись ділитися своїм прибутком з покупцями. Ціна на товари не знижується при цьому, а двадцяти процентний ПДВ магазином не платиться. Частенько цінники в магазинах "дьюті фрі" нічим не відрізняються від цінників в міських торгових точках.
У більшості випадків покупець упевнений, що відповідно до закону зобов'язаний пред'являти посадочний талон на літак при купівлі товарів. На самій же справі скануються талони лише в інтересах самого магазину для збільшення прибутку, оскільки це є підтвердженням факту вивезення товару за кордон. При вивезенні товару за межі країни магазин отримує можливість не платити ПДВ. А покупець найчастіше ніякої вигоди для себе не має, і пред'являти посадочний талон він зовсім не зобов'язаний. І оскільки на пасажирах просто наживаються, то прохання касирів пред'явити посадочний талон стали ігнорувати.

Опубликовано: 29.08.2015 21:52

В Великобритании началась борьба с магазинами «дьюти фри»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia