Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Таїланд втрачає туристів із-за вибухів у Бангкоку

Таїланд втрачає туристів із-за вибухів у Бангкоку
Щодня кількість туристів, відвідуючих Таїланд, скорочується приблизно на шість тисяч чоловік. Це число мандрівників складає сім відсотків від усього потоку іноземних туристів, які наважуються відвідати цю країну.
Така сумна статистика для тайського туристичного бізнесу викликана вибухами, які нещодавно сталися у Бангкоку - столиці цієї країни. Раніше у цю пору року гостями Таїланду ставали щодня близько 85 тисяч чоловік.
За даними асоціації турагентів країни, після того, як сталися вибухи у Бангкоку, п'ять відсотків усіх іноземних бронювань були скасовані. Проте, представники організації покладають надії на те, що пройде всього декілька тижнів і ситуація в туристичній сфері країни стабілізується.
В середині серпня центральна частина Бангкока здригнулася від потужного вибуху. За деякими даними, злочинці прикріпили вибуховий пристрій безпосередньо до мотоцикла. Бомба вибухнула поряд з відомим святилищем. Поряд з місцем вибуху також розташовані п'ятизіркові готелі, лікарня, торгові центри і офіси. Буквально за годину після вибуху поліцією Таїланду було виявлено ще один вибуховий пристрій. А наступного дня в тому ж Бангкоку знову стався вибух. Цього разу ніхто не постраждав.
Поліції вдалося знайти потрібні записи відеокамер, які допомогли встановити особу підозрюваного злочинця, який був причетний до вибухів, а також розкрити схему планованих терактів.

Опубликовано: 27.08.2015 16:19

Таиланд теряет туристов из-за взрывов в БангкокеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia