Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Іспанці підготували новий сувенір для туристів

Іспанці підготували новий сувенір для туристів
Для тих туристів, які вирішать відпочити в гостинній Іспанії, відома алкогольна компанія спеціально розробила новий сорт вина - блакитне. У цього нового напою вже з'явилися свої шанувальники з числа місцевого населення, а також численних гостей Іспанії.
Вино марки Gїk має міцність в одинадцять з половиною градусів. Виробництво цього напою відбувається при змішуванні винного матеріалу з червоних і світлих виноградних сортів. У кінці виробничого процесу у вино додаються натуральні барвники, які виготовляють з екстракту деяких рослин. Отже, вживаючи таке екзотичне вино, ви абсолютно нічим не ризикуєте - воно абсолютно нешкідливе. Варто відмітити, що розробку блакитного вина проводили співробітники Університету Країни Басків.
У компанії, яка робить це вино, призналися, що створення проекту було спрямоване на те, щоб викликати здивування у своїх прихильників, сомельє і звичайнісіньких людей. Нестандартне забарвлення винного виробу було покликане привести в подив шанувальників вина і фахівців в цій області. Причому блакитне вино слід пити тільки в охолодженому вигляді. Так радять його розробники. Оскільки при низьких температурах розкривається його аромат, смакові характеристики і колірна гамма. Також це вино має дивовижну якість чудово поєднуватися з суші, пастою, начос і копченим лососем. І ціна у блакитного вина досить демократична, оскільки за пляшку покупцеві треба заплатити всього десять
євро.

Опубликовано: 01.09.2015 19:21

Испанцы подготовили новый сувенир для туристовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia