Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Морські курорти в "оксамитовий сезон"

Морські курорти в
Згідно традиції українці вважають за краще відпочивати на морських курортах саме в останні теплі місяці. І найпривабливіші напрями для українських відпочивальників - це Іспанія, Туреччина, Єгипет і Кіпр.
Найбільш вподобаною країною для українців стала Іспанія, оскільки саме тут найбільш відчутна привабливість "оксамитової" погоди. Погода у вересні тут тепла, а вода прогрівається до 27 градусів. Відмінний сервіс, гастрономічна різноманітність, унікальність природних пам'яток у поєднанні з прекрасною погодою - відмінний вибір для любителя відпочити на морському узбережжі. Іспанці і жителі Північної Європи вважають за краще їхати на Коста Бланку.
Самим затребуваним напрямом також вважається і Туреччина в "оксамитовий сезон". Особливо наші співвітчизники віддають перевагу турецьким готелям у вересні, коли температура повітря буває не вища за тридцять градусів. Проте ближче до жовтня вечорами стає усе більш прохолодно, тому варто потурбуватися і про теплі речі. Не варто забувати також, що цього року в країні зросла загроза терактів і дестабілізувалася політична ситуація.
Єгипет не втратив свою привабливість для українських туристів, не дивлячись на жарку погоду — завдяки низьким цінам. Проте температура повітря, яка тримається зараз тут, далека від "оксамитової". У серпні і вересні вітри несуть з боку пустелі гарячі потоки повітря, тому температура в цей період рідко коли буває нижча за сорок градусів.
Завдяки майже безвізовому режиму для українців Кіпр також є популярним напрямом. Літо тут буває до початку листопада, а температура води і повітря - просто ідеальні.

Опубликовано: 21.08.2015 00:50

Морские курорты в «бархатный сезон»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia