Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

За яким принципом українці вибирають тури

За яким принципом українці вибирають тури
Для багатьох українців зараз найпереважнішими є тури з найбільш вигідними цінами, і це не секрет. Тим не менш більшість українських туроператорів наполягають утриматися від відвідування Тунісу, Єгипту, а також деяких інших країн, де на наших громадян можуть чекати загрози життю і здоров'ю.
Згідно з деякими даними, з квітня на зарубіжних курортах відпочило на 30% менш жителів України в порівнянні з минулим роком. І найбільше втратили свою популярність серед наших громадян пляжні курорти Шенгенської зони в Середземномор'ї. Окрім того, що відпочивати там стало набагато дорожче, отримання віз Євросоюзу для українців стало складнішим. Тому наші туристи переорієнтовувалися на країни, де візи не потрібно або візова система спрощена. Приміром, Туреччина і Єгипет.
Звичайно ж, є і такі, хто користується нестабільною ситуацією в курортних країнах і із задоволенням придбавають пропозиції, що горять. Проте подібна економія має і зворотну сторону, оскільки для туристів буде обмежений доступ до місцевих пам'яток і їм доведеться увесь час провести на території готелю в цілях їх безпеки.
Також на сьогоднішньому туристичному ринку користується особливою популярністю дешевий відпочинок в Греції. Багато українців прагнуть скористатися економічною ситуацією, що склалася в цій країні, і чекають падіння цін на відпочинок, які можуть досягти свого історичного мінімуму, а це не мало не багато - 100 доларів. При купівлі дешевого туру можна чекати повністю замовлені послуги. Проте ніхто не застрахований від народних хвилювань, які миттєво позначаться на сфері послуг. Окрім цього слід бути готовим до закриття банків і неможливості перевести у готівку свій рахунок. Зараз середня ціна тижневого відпочинку в Греції на одну людину від 150 євро. Сюди входять авіапереліт і проживання в апартаментах без харчування.

Опубликовано: 28.07.2015 21:40

По какому принципу украинцы выбирают турыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia