Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Острів Лесбос терпить лихо

Острів Лесбос терпить лихо
Острів Лесбос знаходиться в Егейському морі і до нього буквально тисячами кожного тижня прибувають нелегальні мігранти. Так за останній тиждень сюди прибули дев'ять тисяч нелегалів.
Зазвичай біженці вибирають світанок для того, щоб потрапити на острів. Неймовірно, проте надувний човен іноді доставляє до тридцяти чоловік. Сміливці, що зневірилися, вирушають у відкрите море на цих плавальних засобах, які для морської переправи зовсім не годяться.
Критичне економічне становище в Греції не дозволяє її уряду надавати підтримку нелегалам, тому тягар лягає на плечі місцевих жителів. Тутешні активісти допомагають збирати продукти, одяг і багато предметів першої необхідності. Росте також кількість небайдужих туристів, які хто чим може, допомагають вимушеним переселенцям. Жителі Лесбосу тільки радіють такій допомозі. Проте у активістів є і супротивники, які виступають проти допомоги нелегалам і навіть намагаються залякувати тих, хто прагне допомогти нещасним людям.
Новоприбулі не затримуються в порту, а прагнуть якнайшвидше дістатися до столиці острова. Пересуваються вони переважно вночі, оскільки вдень стоїть неймовірна жара. Проте таксистам і водіям автобусів заборонили перевозити біженців. Згідно із законодавством Греції перевезення нелегалів являється пособництвом контрабанді людьми, тому їм відмовляють навіть водії легковичків.
Найчисленнішими серед нелегальних мігрантів є сирійці, оскільки їм доводиться рятуватися від війни.

Опубликовано: 14.07.2015 18:54

Остров Лесбос терпит бедствиеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia