Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Росіяни можуть втратити вподобаний відпочинок в деяких країнах

Росіяни можуть втратити вподобаний відпочинок в деяких країнах
Один з депутатів Законодавчих зборів СПб вирішив проявити ініціативу і запропонував ввести заборону для російських туристів виїжджати на відпочинок в Туреччину, Єгипет і Таїланд. Причому цю заборону депутат пропонує ввести на законодавчому рівні.
Народний обранець подав свою пропозицію Сергію Лаврову, який займає пост глави МЗС РФ, а також Олегу Сафронову, який керує Федеральним агентством по туризму.
Як заявляє депутат, саме на території таких країн як Туреччина, Єгипет і Таїланд не дотримуються навіть елементарні норми безпеки. Тому це стає причиною загибелі туристів. Із-за аварійних ситуацій на дорогах, криміналу, фактів порушення правил безпеки самими працівниками готелів, а також отруєнь неякісним алкоголем або газом для аквалангістів відбуваються трагедії. Окрім цього, депутат запевняє, що у росіян відсутній імунітет до місцевих захворювань, які є присутніми у вищеперелічених країнах.
Слуга народу упевнений, що в Росії завжди знайдеться гідна альтернатива, яка дозволить своїм громадянам відповідний відпочинок замість закордонних курортів, які користуються такою популярністю. Приміром, є Золоте кільце, можна поїхати на Алтайський край або до Байкалу, на Чорноморське узбережжя або Каспійське море. І взагалі є безліч інших унікальних місць, як природних, так і пізнавальних, вважає депутат.

Опубликовано: 16.07.2015 16:16

Россияне могут лишиться полюбившегося отдыха в некоторых странахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia