Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Ресторан з найвищими рейтингами виявився фейковым

Ресторан з найвищими рейтингами виявився фейковым
    Ресторан, який знаходиться на півночі Італії в невеликому містечку Моніга-дель-Гарда, став переможцем рейтингу від найбільшого туристичного інтернет-порталу. Завдяки величезній кількості утішних відгуків ресторан зайняв перше місце, проте у цього закладу є одна невелика проблема. Річ у тому, що цей ресторан насправді не існує.
    Журналісти одного з популярних італійських видань вирішили створити жартівливий профіль, а їх ідею підтримали ресторатори. Їм хотілося показати наскільки легко можна маніпулювати рейтингами, обманюючи мандрівників, які користуються провідним американським порталом про подорожі.
    Ініціатори цієї ідеї придумали назву ресторану - La Scaletta, а після приступили до створення фальшивих відгуків. Варто відмітити, що фейковим тут було все. Навіть номер телефону придуманого ресторану був не справжнім, оскільки раніше належав міському відділенню поліції.
    Впродовж якогось місяця ресторан виявився на першій позиції в списку ресторанів італійського містечка. La Scaletta отримав десять вищих оцінок і обігнав найпопулярніший ресторан, у якого більше трьох сотів відгуків з оцінкою "відмінно".
    Звичайно ж фейк був розкритий і вже через десять хвилин після цього інтернет-портал видалив усі коментарі, а також фотографії ресторану. Адміністрація порталу з обуренням віднеслася до репортерського розслідування і назвала такі методи неетичними і безглуздими, оскільки сайт щодня стикається з численними випадками шахрайства.
    У кінці минулого року антимонопольне відомство Італії заарештувало портал на півмільйона євро за те, що на сайті публікувалися підробні відгуки, які видавалися за справжні.

Опубликовано: 27.06.2015 19:26

Ресторан с самыми высокими рейтингами оказался фейковымВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia