Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Китаї починається боротьба за безпеку харчових продуктів

У Китаї починається боротьба за безпеку харчових продуктів
    Уряд Китаю оголосив про свою політику "нульової терпимості" у відношенні до злочинів, які здійснені в області безпеки продуктів харчування.     Це нові кроки на шляху забезпечення високої якості продуктів харчування, тому миритися із злочинами в цій сфері тут не будуть.
    Згідно з розпорядженням прем'єр-міністра КНР, безпека продуктів харчування безпосередньо пов'язано із здоровим способом життя і безпекою людей. А також це питання, яке відноситься до найголовніших принципів всякого процвітаючого суспільства. Китайський прем'єр призвав дотримуватися закону про безпеку виробництва продуктів харчування, який був оновлений нещодавно. Також він оголосив про "нульову терпимість", яка торкається злочинів проти безпеки продуктів харчування.
    Згідно з новими розпорядженнями китайського уряду, здійснюватиметься особливий нагляд за виробниками продуктів харчування і їх постачальниками.
    Щоб забезпечити безпеку харчової продукції повинні проводитися профілактичні заходи, а також забезпечуватися своєчасність розкриття потрібної інформації. З цією метою буде підключена місцева влада, від якої потрібно перейняття на себе усій відповідальності за безпеку цього питання.     Також до контролю над якістю продуктів харчування буде підключено усе суспільство.
    Для порушників підготовлені найсуворіші заходи покарання.

Опубликовано: 20.06.2015 15:45

В Китае начинается борьба за безопасность пищевых продуктовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia