Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Морський відпочинок у Болгарії

Морський відпочинок у Болгарії
Якщо ви ще сумніваєтеся, яке морське узбережжя вибрати для свого відпочинку, то варто звернути увагу на Болгарію, яка гарантує відмінний відпочинок при відносно невисоких цінах.
Тури у Болгарію настільки різноманітні, що можуть підійти сім'ям з дітьми, молодим парам або ж шумній компанії друзів. Розваги тут підберуться на будь-який смак.
Тепле море на недорогих курортах, пляжі високого класу, цілющий мікроклімат і ласкаве сонце. Вирушаючи у Болгарію відпочити, ви гарантовано позбавитеся від міської метушні, щоб заспокоїти нерви, дегустуючи чудові місцеві вина або спостерігаючи за дивовижним заходом сонця.
Основними перевагами відпочинку на болгарських курортах є помірний клімат у поєднанні з чистим і теплим морем. Відношення до туристів, що приїжджають, тут європейське. Також радують ціни на продукти харчування, які відрізняються своєю якістю і дешевизною.
Зараз у Болгарії намагаються перейняти успіх турецьких курортів, тому багато готелів пропонують послуги з системи "Все включено". Якщо оцінювати сервіс в цій країні, то тут все погоджено і ціна, і якість і сервісне обслуговування. Якщо порівнювати ціни на проживання в готелях таких популярних серед туристів країн, як Іспанія, Італія або Греція, то вартість номера аналогічного готелю тут набагато нижче. До того ж Болгарія розташована до нас набагато ближче, тому і добиратися сюди менше.
Ще одним плюсом буде те, що у Болгарії багато хто розмовляє по-російськи, що дуже зручно для наших туристів.

Опубликовано: 18.06.2015 19:12

Морской отдых в БолгарииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia