Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Що чекає мандрівника в прекрасній Італії

Що чекає мандрівника в прекрасній Італії
  Італія вважається однією з найкрасивіших країн світу. І цю думку визнає, кожен, хто побував в ній хоча би раз. Вже той факт, що Італії належить величезна кількість світових шедеврів мистецтва і їхня чисельність на квадратний кілометр тут більше, ніж у будь-якій країні світу, говорить про те, що туди варто поїхати. Щоб побачити ці незлічені багатства Італію за рік відвідують до п'ятдесяти мільйонів туристів. Тому туризму, як одному з секторів національної економіки, тут приділяється особлива
увага.
  Одним з найкрасивіших міст на півночі Італії є Мілан. Хто не знає знамениту галерею Віктора Еммануїла, яка будувалася цілих дванадцять років. А її архітектор Джузеппе Менгоні загинув під час будівництва пасажу, впавши з великої висоти. І як данину пам'яті загиблому архітекторові усі магазини, які розташовані усередині галереї, оформлені чорною обробкою.   Галерея славиться і великою кількістю знаменитих брендів, тому сюди приїжджають на шопінг зі всього світу.
  Проте купуючи товар, ви повинні обов'язково узяти чек. І не важливо, скільки буде він коштувати. Інакше зустріч з фінансовим інспектором може закінчитися небажаним штрафом. Оскільки, якщо купивши навіть морозиво, ви не зможете пред'явити чек, вам загрожують неприємності.
  У Італії при середній зарплаті 1300 євро за оренду житла доводиться платити від 350 до 2000 євро. Північ і південь країни різко відрізняється своїм рівнем життя. Так, на індустріально розвиненій півночі живеться набагато краще, ніж на півдні, який вважається бідніше із-за аграрної орієнтації.

Опубликовано: 13.06.2015 16:54

Что ждет путешественника в прекрасной ИталииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia