Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Офшорна схема - головна умова успішності нерезидентної компанії

Офшорна схема - головна умова успішності нерезидентної компанії

Офшорна компанія дозволяє забезпечити бізнесу оптимальні умови для роботи, в т.ч. шляхом мінімізації податкового тягаря. Проте при реєстрації зарубіжної фірми виникає безліч важливих нюансів, які потрібно враховувати. Щоб такі моменти не стали несподіванкою, що поставила під загрозу всі плани, варто звернутися до фахівців за складанням унікальною схеми роботи.

Навіщо потрібна офшорна схема

Здавалося б, все просто - достатньо відкрити офшор і приступити до роботи. Але на практиці виникає маса питань. Яку юрисдикцію вибрати? На які переваги можна розраховувати? В якому банку за кордоном краще відкрити рахунок? Витягти з офшорної компанії максимальну вигоду допоможе індивідуальна схема роботи. Скласти її самостійно практично неможливо, а копіювати у когось однозначно не варто, такий варіант може тільки нашкодити.

На сайті fbs-offshore.com схеми роботи в офшорі представлені в різних варіантах. У будь-якому випадку фахівці попередньо вивчають специфіку бізнесу, уточнюють цілі компанії, орієнтуються на перспективи і враховують особливості законодавчих норм юрисдикції. Наприклад, існують такі можливості:

Підвищення прибутковості бізнесу законним шляхом. У класичних юрисдикціях (Беліз, Панама, БВО, Домініка і т.д.) податки для компаній-нерезидентів, які працюють за межами країни, не передбачені. В інших країнах, наприклад, на Кіпрі або навіть в Ірландії, офшорна схема дозволяє домогтися зниження податкового тиску.

Забезпечення конфіденційності. Завдяки використанню номінального сервісу і закриття реєстру директорів і акціонерів, реальний власник бізнесу може залишатися анонімним, треті особи не отримають доступ до відповідної інформації. У підсумку фірма захищена від всіляких посягань.

Економія і ефективність здійснення імпортно-експортних операцій, а також можливість вийти на нові ринки. Нерідко офшорні фірми виступають у ролі посередників, що дозволяє значно заощадити на сплаті податків і митних зборів, знизити витрати в торгівлі, підвищити прибутковість в цілому. Фахівці Finance Business Service офшор BVI, Гонконгу і будь-який інший юрисдикції допоможуть зробити найбільш успішним в цьому плані.

Фінансова безпека, збереження коштів. Можна відкрити рахунок в надійному зарубіжному банку, убезпечити свої активи, вигідно вкласти кошти у закордонну нерухомість, володіти іншою власністю, включаючи інтелектуальну.

Підвищення іміджу компанії, створення репутації серйозного міжнародного підприємства та інше.

Варіантів офшорних схем досить багато, за складанням індивідуальної обов'язково варто звернутися до професіоналів. У підсумку шанси налагодити успішний бізнес в офшорі будуть максимальними.

Опубликовано: 02.06.2015 23:42

Оффшорная схема - главное условие успешности нерезидентной компанииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia