Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Там де захоплює дух

Там де захоплює дух
Якщо ви завзятий мандрівник і ще не визначилися, куди відправитися цього літа, то вам можна запропонувати відвідати країни, де сама незвичайна природа у світі. Природна краса цих держав приголомшлива і стала деякою родзинкою.
На території Канади розташовані шістдесят відсотків усіх озер світу. Їх кількість настільки велика, що ніхто не може з точністю назвати їх кількість. Деякі регіони Канади налічують більше тридцяти озер на сто квадратних кілометрів.
Індонезія повністю складається з островів, яких всього біля 17500 штук. З них шість тисяч є населеними. Також Індонезія володіє значною територією коралових рифів.
Державу Сурінам можна назвати країною джунглів. Більше 90 відсотків території Сурінама займають ліси. При низькій чисельності населення і великої території джунглів ця країна має найнижчі показники у світі по кількості вирубаного лісу.
Лівію можна назвати країною-пустелею, оскільки практично уся площа її земель є не що інше як піски пустелі. Це одно з найпосушливіших місць у світі. Деякі райони цієї країни десятиліттями чекають дощу. І навіть у високогірних ділянках опади випадають украй рідко, десь раз в п'ять або десять років.
Між Австралійським континентом і Гаваями розташована одна з найменших держав у світі. Це Тувалу. Згідно з прогнозами, із-за підняття рівня світового океану Тувалу стане першою країною, яка піде під воду. До того ж вона є самою невідвідуваною, оскільки туристам туди дуже складно добратися.

Опубликовано: 02.06.2015 15:23

Там где захватывает духВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia