Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Чи буде Пізанська вежа готелем

Чи буде Пізанська вежа готелем
Італійська влада пришла до думки, що головна пам'ятка їх країни може перетворитися на готель класу люкс, в якому з усіма зручностями розмістяться багаті туристи. Такі зміни Пізанської вежі, які плануються зробити у рамках її реконструкції. Після такої звістки на адресу італійської влади обрушилася потужна критика. Проте, назва для майбутнього готелю вже є. 3,99 градуси. Саме настільки відхилена від вертикалі знаменита тавежа.
Місцева економіка зараз переживає істотні фінансові труднощі, тому влада регіону вирішила за рахунок вежі отримати нове джерело доходів. А для цього вони погодилися перетворити її на готель. За словами представників місцевої влади, засоби, отримані від експлуатації Пізанської вежі у вигляді готелю, підуть на її ж збереження.
Провести ніч в готелі, який буде розміщений у всесвітньо відомій вежі, буде по кишені не кожному. Для цього знадобиться віддати двадцять тисяч євро.
Проект реконструкції передбачає оновлення кожного поверху у міру того як просуватиметься її ремонт. Кожен поверх матиме лише одну велику спальню, огляд якої буде практично на 360 градусів. Кожен поверх і відповідно готельний номер дістане свою назву, яку буде дано на честь знаменитих художників, що творили в епоху Ренесансу.
Оглядовий майданчик розмістять над шостим поверхом. Це будуть найголовніші апартаменти. Провести ніч тут можна буде за п'ятдесят тисяч євро.
Нечувана вартість кожного номера цього готелю зробить його найдорожчим в світі.

Опубликовано: 28.05.2015 21:05

Будет ли Пизанская башня отелемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia