Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Як у Британії відносяться до старих телефонних будок

Як у Британії відносяться до старих телефонних будок
Навіть той, хто ніколи не був у Британії знає, що одним з символів цієї країни є червона телефонна будка. Більшість цих будок вже зникли з вулиць, а скоро не залишиться жодної. Проте цей символ має своє майбутнє, оскільки телефонні будки після довгих років служби під дощем і сонцем чекають свого ремонту.
Реставраційна служба зайнялася їх відновленням, щоб потім вони прикрашали який-небудь сад у Великобританії або відправилися за кордон.
На відновлення колишнього виду реставратор може витратити тридцять годин. Стару фарбу треба зняти і перефарбувати у відтінок червоного, який строго вимагала британська пошта. Потім будуть вставлені нові стекла і будку можна упаковувати в дерев'яний ящик, який потрібний для пересилки.
Зараз таких будок залишилося у Великобританії в два рази менше, ніж їх було в 2002 році. Мобільний зв'язок скасував таксофони. Проте класика залишається класикою. Цього року саме червона телефонна будка заслужила звання самого кращого дизайнерського рішення усіх часів.
На думку фахівців, британські телефонні будки мають деяку чарівливість завдяки пропорціям в стилі неокласицизму і милим деталям, які з незрозумілих причин не залишають нікого байдужим.
Вартість відремонтованої будки коливається від двох до десяти тисяч фунтів. Проте така ціна не відлякує потенційних покупців, і знамениті таксофони роз'їжджаються по всьому світу. Кожна куплена будка через час набуває свого нового призначення і історії.

Опубликовано: 05.05.2015 19:36

Как в Британии относятся к старым телефонным будкамВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia