Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

З червня візи українцям видаватимуться по-новому

З червня візи українцям видаватимуться по-новому
У кінці червня ЄС має намір почати роботу Візової інформаційної системи для шести країн, у тому числі і для України.
Згідно з правилами ВІС, щоб отримати Шенгенську візу заявникові необхідно потурбуватися не лише про необхідні стандартні документи. Але також він зобов'язаний залишити свої відбитки пальців у базі і цифрове фото.
ВІС служить централізованою базою даних для забезпечення обміну інформацією, яка торкається короткострокових віз в Шенгенській зоні. База зберігатиме біометричні дані кожного заявника. Його ім'я, рід діяльності, паспортні дані, тип візи, межу якої країни повинен перетнути заявник в першу чергу, дані про особу що запрошує, цифрове фото, відбитки кожного пальця на обох руках.
Термін зберігання біометричних даних заявника у базі ВІС встановлений впродовж п'ятдесяти дев'яти місяців, після закінчення яких заявникові належить знову надавати окрім документів свої біометричні дані.
Перше звернення за візою зобов'язує заявника особисто відвідати консульство, щоб здати там свої відбитки пальців. Від такого обов'язку звільняються діти віком до дванадцяти років, особи у яких зняття відбитків пальців неможливе фізично, монарші особи. Також від такої обов'язкової процедури звільняються глави держав і перші леді, учасники офіційних делегацій у разі дипломатичних поїздок.
Зняті відбитки пальців у заявника не використовуватимуться з метою виявити його кримінальне минуле на його батьківщині. Також до цієї бази не отримає доступ і Інтерпол.

Опубликовано: 30.04.2015 15:37

С июня визы украинцам будут выдаваться по-новомуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia