Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Японці уміють дивувати

Японці уміють дивувати
І все-таки японці уміють вражати світ. Але не лише своїми якісними автомобілями, високою кухнею і відважними самураями. Є в Японії речі, які здадуться дивними і незвичайними для жителів Заходу.
Ось, приміром, музей фекалій. Тут в якості експонатів представлені унітази, самі фекалії, а також супутні предмети. Якщо ви потрапите в цей музей, то будьте готові до того, що ви побуваєте у ванні. Але тільки, незвичайним способом, який припаде до смаку любителеві атракціонів. На голову вам надінуть капелюх зовні схожий на фекалію, далі відправлять на гірку через унітаз. Після спуску вас чекає виставка унітазів, і деякі з них з фекаліями.
Прихильність японців до чистоти усім відома. З цієї причини в Японії усі роззувають, перш ніж зайти в приміщення. Цікавий факт, що тут прийнято надівати спеціальні тапочки для відвідування туалету. Щоб мікроби не розносилися за його межі.
Японська культура вражає своєю незвичністю. Це стосується і продуктів харчування. Приміром, смак японського морозива може бути найрізноманітнішим. Воно може мати смак пива, креветок, тушкованого м'яса або каррі. А ось, звичні для нас батончики мають смак васабі, смаженої картоплі або зеленого чаю.
Японці придумали спеціальні подушки, які призначені окремо для жінок, або для чоловіків.
Вражають в Японії автомати, які торгують не лише напоями і газетами, в них   можна придбати салати, гарячі блюда, батареї і соуси. Якщо вас несподівано наздогнав дощ, то біжіть до автомата. Якщо бракує часу на прання, то нову білизну також можна придбати в автоматі.

Опубликовано: 07.05.2015 19:39

Японцы умеют удивлятьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia