Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Грузія уміє привабити туристів

Грузія уміє привабити туристів
Щоб відвідати Грузію громадянам України досить сісти на літак і з комфортом дістатися до Тбілісі. Візи для українців, які хочуть побувати в цій країні, не потрібні.
Столиця Грузії вражає своєю архітектурою завдяки дивовижному поєднанню старовинних будівель ХІІ століття і сучасних будівель з прозорими стінами. Найбільше туристів приприваблює стара частина Тбілісі, яка розташована по обидві сторони річки Кури. Вулиці цього району викладені брущаткою і дуже вузькі. Свідком древньої історії Тбілісі є храм   Мехеті, який височіє над містом, оскільки розташований на горі, де раніше знаходилася резиденція місцевих правителів. Поряд з храмом розташований оглядовий майданчик, з яким можна побачити увесь Тбілісі.
Велика кількість будинків розташована прямо на краю прямовисних скель. Не дивлячись на те, що будівлі дуже старі, їх фасади виглядають нещодавно відремонтованими. Над містом можна прокотитися на канатній дорозі, яка була прокладена п'ять років тому.
Також варто відвідати грандіозний парк атракціонів, який розташований в районі Святої гори. Влітку тут прохолодно і свіжо.
А в невеликому містечку Сигнахи можна відчути атмосферу міст Італії. Місцева фортеця складається з двадцяти восьми веж, з висоти яких видно Алазанська долина. Це затишне містечко також як і Лас-Вегас має право реєструвати браки  усім, хто бажає цілодобово.
Місто Мцхета є одним з найдревніших грузинських міст.
У Грузії можна кататися на лижах навіть влітку, якщо відправитися в Гудаурі. Цей курорт оснащений сучасними підйомниками, різноманітними лижними трасами, мережею готелів. Уся ця новітня інфраструктура задовольнить смак будь-кого туриста.

Опубликовано: 28.04.2015 16:33

Грузия умеет привлечь туристовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia