Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Найбільший парк розваг створять в ОАЕ

Найбільший парк розваг створять в ОАЕ
Арабські Емірати мають намір уразити світ у черговий раз, побудувавши на території Дубая парк розваг, який буде найбільшим у світі. Пригодницька тематика розважального комплексу просто неба складатиметься з чотирьох частин. У двох частинах буде представлений парк юрського періоду, а дві частини присвятять популярним героям гучних коміксів і, звичайно ж, мультфільмів. Окрім цього, відвідувачів чекатимуть мешканці підводного світу в парку, який повинен органічно вписатися в інші об'єкти комплексу. Відкриття підводного парку намічене на 2020 рік, до того ж по своїх розмірах він також стане світовим лідером.
Автори проекту розраховують зробити з майбутнього парку розваг центр Дубая, який здатний пригорнути увагу всього світу, оскільки це місто заслуговує створення тільки монументальних об'єктів. Такі амбітні плани нового проекту.
Площа, на якій планується помістити парк, буде величезною, щоб зосередити якомога більше атракціонів на будь-який смак. Для тих, хто любить гострі відчуття, будуть запропоновані атракціони з різноманітними наземними і повітряними перешкодами.
Проектом передбачені зелені насадження і штучні скелі. Територію прикрашатимуть всілякі скульптури і стовпи. Це буде ідеальний комплекс, який задовольнить запити любителів активного відпочинку різного віку.
Дубай не зраджує своїм традиціям і із завидною постійністю дивує своїх гостей. Робить він це з розмахом завдяки грандіозним проектам, які створюють незабутній образ цього міста.

Опубликовано: 25.04.2015 15:33

Самый большой парк развлечений создадут в ОАЭВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia