Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Райські сади Ужгороду

Райські сади Ужгороду
Столиця Закарпаття відмічає традиційне свято сакуры з середини квітня по травень. Саме у цей період спостерігається найщедріше цвітіння японської вишні.
Гості Ужгороду, приїхавши в місто в цей час, можуть насолоджуватися рожевими алеями сакуры. Фантастичне видовище охоплює дві основні вулиці міста, а також площу, яка прилягає до набережної.
Сакура починає своє цвітіння залежно від погоди, тому початок цієї події залежить від настання тепла. Як завжди піком цвітіння стають перші дні травневих свят. В цей час туристи масово їдуть в Закарпаття.
Оскільки весна цього року, як і у минулому, порадувала раннім теплом, то цвісти сакура почне раніше звичайного терміну.
Жителі Ужгороду підготували святкову програму для своїх гостей, у рамках якої туристів чекають виставки, дитячі колективи виступлять з концертами, для любителів спорту влаштують змагання. А любителів книги чекають урочистості, які присвячені Всесвітньому книжковому дню.
Для шанувальників народної творчості в середині квітня проводиться ярмарок, де можна буде купити щось з хэнд-мейда і не лише. Тут виставлять екзотичні предмети, старовинні книги і витвори мистецтва. Проводитимуться різні майстер-класи, у тому числі і по ковальському мистецтву.
Проте не лише пишні шапки рожевих кольорів сакуры радуватимуть очі усіх, хто бажає. В цей же час починають своє цвітіння і місцеві магнолії білого, фіолетового і рожевого відтінків. Пишним цвітом також розпускаються японська айва і екзотичні сорти яблунь.

Опубликовано: 14.04.2015 17:10

Райские сады УжгородаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia