Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Канкун скоро отримає подарунок

Канкун скоро отримає подарунок
Знаменитому курорту Канкун, який знаходиться в Мексиці, скоро виповнюється п'ятдесят років. І до цієї круглої дати американський архітектор планує піднести курорту незвичайний подарунок у вигляді штучного острова. Це буде морська платформа, яку розмістять неподалік від мексиканського узбережжя.
Проект цього екологічного комплексу представлений як величезний масив, поверхнею якого стануть сонячні панелі. Вони повинні сприяти повному забезпеченню штучного острова електроенергією. І не лише. Залишок енергії повинен передаватися на сам курорт. Також на острові будуть розміщені і інші джерела енергії, які є екологічно чистими. Енергію добуватимуть за допомогою вітряних турбін і системи по накопиченню енергії від морських приливів.
Окрім цього, щоб забезпечити острів водою, збиратиметься дощова вода. Економія водних ресурсів може бути забезпечена її переробкою і повторним використанням. Також на острові планується помістити завод по переробці і опрісненню морської води.
Відмітно, що автономний комплекс також займатиметься очищенням вод океану, оскільки автор проекту передбачив і спеціальну систему фільтрації.
Проте екологічність острова і поновлювані ресурси - це ще не повний список його достоїнств. Згідно з проектом, Grand Cancun стане островом для розкішного відпочинку. Туристів тут чекатимуть ресторани, центри для шопінгу, місця, де можна культурно розважитися. Автор ідеї планує закінчити будівництво острова через п'ять років до ювілею Канкуна. І якщо місцева влада схвалить проект, то цей курорт отримає подарунок, який притягне ще більше туристів.

Опубликовано: 11.04.2015 17:12

Канкун скоро получит подарокВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia