Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Princess Cruises запрошує на борт

Princess Cruises запрошує на борт
Круїзна компанія Princess Cruises в 2015 році святкуватиме своє 50-річчя! В даний момент клієнти компанії класу Premium подорожують у різних куточках світу і своїми очима можуть побачити чудеса природи, незвідані таємниці нашої планети з комфортабельного борта одного з 18 лайнерів компанії!
У зв'язку зі святом компанія підготувала серйозні подарунки своїм клієнтам. Варто згадати про те, що в арсеналі є величезний флот, 115 приголомшливих унікальних маршрутів, які проходять через 350 міжнародних портів. Це далеко не межа, оскільки всі результати - це праця злагодженої команди, досвід багатьох років роботи на ринку, але компанія розвивається і рухається далі.
Компанія почалася з одного судна Princess Patricia, яке ходило до Мексики. У 1977 році на його борту зняли серіал «Човен кохання», що і стало поштовхом для розвитку компанії, оскільки вона стала відомою на весь світ. За 50 років розвитку компанії було багато падінь і успіхів, але особливу увагу хочеться приділити 2013 року. Саме в ньому компанія відкрила напрям круїзів в Японію і заснувала в Токіо свій офіс. Також цього року на воду спустився приголомшливий, ексклюзивний лайнер. Його сміливо можна назвати єдиним у своєму роді, адже 80% кают мають персональні балкони! Всі пасажири можуть насолоджуватися поїздкою, морськими пейзажами в будь-який час. Лайнер Royal Princess відправився по Середземному морю, а трохи пізніше - до берегів Північної Європи.
2014 рік також не став винятком для розвитку компанії. На воду спустився Regal Princess. У 2015 році він відвідує столиці Північної Європи з Санкт-Петербурга. Лайнери оснащені сучасними технологіями і по праву вважаються найбільш комфортабельними на даний момент.
Компанія не планує зупинятися. У 2017 році на воду зійде ще один приголомшливий проект - новий лайнер. А зараз саме час святкувати День Народження компанії! Кожен може стати унікальною частиною її історії. Компанія готує ексклюзивні подарунки для тих, хто вирішить цього року розділити з нею це свято.
На борту кожного лайнера компанії ви знайдете в цьому ювілейному сезоні:
- заходи, стилізовані під серіал «Човен кохання» і не тільки;
- банкети та урочистості;
- різноманітні музичні шоу певної тематики, де звучатимуть тільки хіти;
- спеціальне меню для ювілею, яке зібрано з кращих страв за останні 50 років;
- різноманітні сувеніри;
- унікальне пиво «Морська відьма», яке компанія приготує спеціально для вас.
Морські круїзи http://www.breeze.ru.

Опубликовано: 31.03.2015 16:13

Princess Cruises приглашает на бортВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia