Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Святий Патрік прикрасив столиці світу

Святий Патрік прикрасив столиці світу
Знаменитому ірландському святу St. Patrik's Day була приурочена "зелена" акція, яка пройшла по всьому світу. У ній взяли участь популярні туристичні об'єкти. За повідомленням зарубіжної преси, зелене підсвічування було включене на більш ніж ста п'ятдесяти всесвітніх пам'ятках.
Глобальним "озелененням" прикрасили римський Колізей, статую Христа в Рио, Велику китайську стіну, водоспад Ніагара та Burj Al Arab Hotel в Дубаї.
Початком цієї акції послужило святкове підсвічування оперного театру в Сіднеї в 2010 році. Традиційно День Святого Патріка весь світ відзначає 17 березня. Цей святий вважається небесним покровителем Ірландії, а сама урочистість була визнана культурною спадщиною країни. Під час цього свята завжди проводиться парад на честь святого Патріка. Цього року тільки в Нью-Йорку в нім взяли участь більше 2 мільйонів чоловік. Учасники урочистості за традицією надівають зелені капелюхи і прикрашають все ірландським триколором. Також обов'язковими атрибутами урочистості є трилисник конюшини і зображення лепреконів.
Після урочистих уранішніх парадів починаються гуляння в пабах з піснями і танцями. Вшановування древніх народних традицій кельтів стало всесвітнім улюбленим святом. У Сан-Франциско була оголошена навіть безкоштовна акція, згідно якої п'яних ірландців з пабів 17 березня розвозили безкоштовно на таксі. Ініціатором цієї акції стала юридична компанія, яка займається інцидентами на дорогах. При цьому було висунено одно умову, той, хто бажає скористатися безкоштовною послугою повинен був назвати ім'я спонсора.

Опубликовано: 21.03.2015 22:03

Святой Патрик преобразил столицы мираВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia