Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Ускладнюється оформлення візи для туристів Ураїни

Ускладнюється оформлення візи для туристів Ураїни
«Починаючи з 15 травня 2015 року, перш ніж поїхати в Єгипет, туристам потрібно буде отримати візу в посольствах та консульствах своєї країни, а не в аеропорту по прибуттю, як це було раніше» - заявило Міністерство закордонних справ Єгипту.
На даний момент, щоб отримати візу в аеропорту, необхідно заплатити 25 доларів, але поки не зрозуміло, чи буде змінюватися ця вартість. Але всі ці зміни будуть тільки для тих туристів, які подорожують самостійно, тобто без турагенства.
«Індивідуальним туристам доведеться отримувати візу для туристичних цілей заздалегідь, перед прибуттям до Єгипту. Одним і єдиним винятком стануть організовані туристичні групи, на яких нові умови не діють. Планується можливість подачі заявки на отримання візи в режимі онлайн, але всіх деталей у нас поки немає »- повідомляє посольство Єгипту в Києві.
Прогнозується, що видача віз буде завданням турагентств.
«Я не думаю, що нові правила для отримання віз сильно вплинуть на вартість путівки і взагалі на популярність Єгипту серед українців. Подорож до Єгипту все одно залишається більш доступним, ніж до Туреччини »- зазначив комерційний директор Tez Tour Аркадій Маслов.
На сьогоднішній день, тижневий відпочинок в п'ятизірковому готелі, на морському узбережжі коштує близько 500 доларів, відпочинок в тризірковому готелі обійдеться від 400 доларів. Відпочинку за 200 $ вже не буде.
У цьому році Єгипет був основним об'єктом подорожі організованих українських туристо. 60% поїздок прийшлося саме на Єгипет.
Опубликовано: 19.03.2015 22:32

Усложняется оформление визы для туристов УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia